باز هم یک جنایت هولناك عليه بشريت در شهر کابل

باز هم یک جنایت هولناك عليه بشريت در شهر کابل

جنایت پیشه گان شریر و فاقد وجدان انسانی داعشی امروز باز هم جنایت بزرگ را در برابر مردمان ملکی در شهر کابل مرتکب گردیدند.
تروریستان داعشی امروز با انفجار و به گلوله بستن اطفال، زنان و مردان در مسجد " امام زمان شهر کابل قریب به پنجاه هموطن ما را شهید و بیش از 90 نفر را مجروح ساختند.
این جنایت بزرگ که ادامه جنایات قبلی شریران داعشی – طالبی در هرات و قریه میرزا اولنگ ولایت سرپل میباشد، نقض صریح حقوق بشري جنايت عليه بشريت و ضد بشري ، جنایت اشد جنگی و در حکم جینو ساید میباشند که در کنوانسیون های بین المللی واضحاٌ صراحت یافته اند

.
عمال داعشی با تدادم ارتکاب جنایات شان که کلاٌ با اساسات اسلامی در تضاد است، عمداٌ جنگ نیابتی میان دستگاه های استخباراتی سعودی و ایران را در افغانستان و آنهم با خشن ترین شیوه وحشیانه آن راه اندازی نموده اند.
این شریران اسلام ستیز ضمن اینکه نفرت بار ترین چهره غیر انسانی خود را به نمایش گذاشته اند، "خواسته و دانسته" جنگ نا مقدس شان را بر ضد هموطنان اهل تشیع ما آغاز ومیخواهند در جهت قومی و مذهبی ساختن آن دامنه جنگ را در کشور ما وسعت بخشند.
انجمن حقوقدانان افغان در اروپا معتقد بر این است که باید همه هموطنان ما صرف نظر از تعلقیت های مذهبی و قومی شان، چهره های این شرارت پیشه گان و حامیان پشت پرده شان را افشا نمایند و خود هوشیارانه متوجه پلان های جدید شوم و خاینانه آنها ، تمویل کننده گان و سازمان دهنده گان پشت پرده آنها باشند.
ما از همه هموطنان گرامی، نهاد های جامعه مدنی و نهاد های سیاسی ، ملا امامان مساجد و تکیه خانه ها تقاضا مینمائیم تا دست بدست یکدیگر داده ، در افشای چهره های سیاه کار و فاقد وجدان انسانی داعشی ها صدای رسای شان را بلند و توانائی های شان را با هم گره بزنند تا با عقیم ساختن این پلان شوم که توطئه های منطقوی و بین المللی در عقب آن کشور ما را نشانه گرفته اند، چهره های داعشی- طالبی و سازمانده گان این توطئه ها را خجل و وحدت و وفاق ملی خویش را تبارز دهیم.
انجمن حقوقدانان افغان در اروپا بر روح شهدای مسجد "امام زمان" استدعای بهشت برین نموده، برای فامیل های داغدیده صبر جمیل و برای زخمیان این عمل تروریستی صحتمندی آرزو مینماید.
با احترام
هیات اجراییه انجمن انجمن حقوقدانان افغان در اروپا

لوستل شوی 209 ځله Last modified on شنبه, 04 سنبله 1396 14:17

خپل نظر وليکئ

ټولې کړکۍ چې د ستوري (*)نښه لري ډکول يې ضروري دي